Byt 2+1/L na pěší zóně v HK

„…pozor, bydlení centru Hradce Králové může být návykové.“

O NEMOVITOSTI

Prodáme nově zrekonstruovaný byt 2+1 s lodžií na pěší zóně v Hradci Králové. S celkovou podlahovou plochou cca 71 m2, bytová jednotka je situována ve 2./5 NP prvorepublikové budovy s výhledem na Baťkovo náměstí a je v osobním vlastnictví. K bytu náleží prostorný sklep (+ 10 m2) a podíl na pronajatých komerčních prostorech v 1. NP bytového domu, jehož výnos pokrývá veškeré provozní náklady bytu včetně fondu oprav nebo záloh na vodu.

Pozn: Seznamte se s nemovitostí detailněji v naší 360° virtuální prohlídce.

V bytě se dokončila celková rekonstrukce (v roce 2021), v rámci které byly upraveny podlahy i stropy (podhledy), všude jsou bezprahové vinylové podlahy (v koupelně dlažba), rozvody vody, nová elektroinstalace včetně nových el. sálavých topidel, do vnitrobloku jsou již instalována nová okna (trojskla), do ulice jsou nová (2022) špaletová okna. Součástí prodeje je kuchyňská linka na míru včetně všech spotřebičů se zárukou od červena 2021, velká vestavěná skříně v ložnici a další v chodbě. WC je oddělené, v bytě je praktická komora, lodžie o výměře cca 3.5 m2 je orientována na jihozápad do vnitrobloku.

Dům je postupně rekonstruován z příjmů plynoucích z komerčního pronájmu a je v dobrém stavu. K dispozici je kolárna, dvorek cca 200 m2 za domem, internet.

Lokalita nabízí komfort centra města včetně maloobchodů jako je zdravá výživa, zelenina Hrbek nebo italské pochutiny, zastávka MHD, kino Centrál, nákupní centrum Atrium – vše v docházkové vzdálenosti 100-300 m od domu podobně jako zrenovovaná náplavka, kde začíná cyklostezka k hospitálu Kuks. Parkování je možné téměř ihned u domu s parkovací kartou pro modrou zónu. Byt je volný k nastěhování do 30 dní od uhrazení kupní ceny.

Protože nemovitost byla postavena před rokem 1947, průkaz energetické náročnosti budovy v souladu s udělenými výjimkami není k dispozici.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích