Byt 2+1/L na pěší zóně v HK

„…pozor, bydlení centru Hradce Králové může být návykové.“

O NEMOVITOSTI

Prodáme nově zrekonstruovaný byt 2+1 s lodžií na pěší zóně v Hradci Králové. S podlahovou plochou cca 72 m2, bytová jednotka je situována ve 2./5 NP prvorepublikové budovy s výhledem na Baťkovo náměstí a je v osobním vlastnictví. K bytu náleží prostorný sklep (+ 10 m2) a podíl na pronajatých komerčních prostorech v 1. NP bytového domu, jehož výnos pokrývá veškeré provozní náklady bytu včetně fondu oprav nebo záloh na vodu.

Pozn: Seznamte se s nemovitostí detailněji v naší 360° virtuální prohlídce.

V bytě se právě dokončila celková rekonstrukce (květen 2021), v rámci které byly upraveny skladby podlah i stropů (izolace, betony), všude jsou bezprahové vinilové podlahy (v koupelně dlažba), rozvody vody, nová elektroinstalace včetně nových el. topidel se sníženou sazbou za elektřinu, do vnitrobloku jsou již instalována nová okna (trojskla), do ulice se budou instalovat nyní. Součástí prodeje je kuchyňská linka na míru včetně všech spotřebičů se zárukou od červena 2021, velká vestavěná skříně v ložnici a další v chodbě (nyní ve výrobě). WC je oddělené, v bytě je praktická komora, lodžie o výměře cca 3.5 m2 je orientována na jihozápad do vnitrobloku.

Dům je postupně rekonstruován z příjmů plynoucích z komerčního pronájmu a je v dobrém stavu. K dispozici je kolárna, dvorek cca 200 m2 za domem, internet.

Lokalita nabízí komfort centra města včetně maloobchodů jako je zdravá výživa, zelenina Hrbek nebo italské pochutiny, zastávka MHD, kino Centrál, nákupní centrum Atrium – vše v docházkové vzdálenosti 100-300 m od domu podobně jako zrenovovaná náplavka, kde začíná cyklostezka k hospitálu v Kuks. Parkování je možné téměř ihned u domu s parkovací kartou pro modrou zónu. Byt je volný k nastěhování do 30 dní od uhrazení kupní ceny.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích