Prodej činžovního domu na náměstí v Hořicích

„..3 x byt, 1x nebytový prostor, prostorná půda a další prostory k využití“

O NEMOVITOSTI

Nabízíme k prodeji třípodlažní činžovní dům na náměstí Jiřího z Poděbrad v Hořicích. Jedná se o podsklepenou stavbu se 3 bytovými jednotkami a 1 nebytovém prostoru s celkovou podlahovou plochou cca 580 m2. Nemovitost je součástí pozemku o výměře 793 m2 a je napojena na veškeré dostupné inženýrské sítě včetně elektřiny 220 / 380 V, plynu, obecní vody a kanalizace.

V přízemí nacházející se komerční prostor o výměře cca 60 m2 je situován do náměstí, je po částečné rekonstrukci a aktuálně pronajat. Ve druhém a třetím podlaží se nacházení dva prostorné byty o velikosti 3+1 (cca 99 m2). Jsou částečně zrekonstruované (cca 15let zpět) s balkóny orientovanými do vnitrobloku a jsou vytápěny akumulačními kamny. V podkroví se nachází půda svým prostorem (cca 105 m2) vybízejí k půdní vestavbě.

V přístavbě budovy hlavní se nachází mezonetový byt 3+kk o velikosti cca 73 m2. Byt prošel celkovou rekonstrukcí, je vytápěn akumulačními a krbovými kamny. Součástí přístavby je také další byt 1+1 (cca 48 m2), garáž, dílna a další půdní prostory cca (69 m2). Tyto prostory jsou určené k celkové rekonstrukci.

V místě je veškerá občanská vybavenost, nedaleko se nachází školka, škola, obchody, autobusové nádraží, bazén, městský park.

Pozn. Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích