Rodinný dům v Čermné v Podkrkonoší

„…když se snoubí původní architektura s dnešním komfortem“

  • cena nemovitosti: 3.600.000,- Kč + provize RK
O NEMOVITOSTI

Prodáváme rodinný dům s puncem historie v podhůří Krkonoš v obci Čermná u Vrchlabí. V krásném prostředí bývalých Sudet, původně typické venkovské stavení z roku 1913 bylo v posledních letech postupně renovováno do dnešního stavu, který novým majitelům nabízí mix komfortu, klidu a potenciálu objekt využívat pro další aktivity.

Dvoupodlažní dům s dispozicí 6+2, původními chlívy a větší stodolou se nabízí společně s pozemkem o výměře 5.827 m2. Klenuté stropy a masivní zdivo (cca 0.75 m) jsou typickým prvkem prvního podlaží. Zde najdete malé zádveří, centrální předsíň, prostornou koupelnu společnou s WC, dvě obytné místnosti se vstupem do zahrady, kuchyní a sklepy. Byly zde vyměněna okna za plastová dvojskla, prostor 1. podlaží se nachází ve stavu započaté rekonstrukce. Vedle pálené cihly v obytné části, hlavním stavebním / pohledovým materiálem užitkové části domu včetně chlíva, kotelny a stodoly je pískovec.

Podkroví nově vybudované v roce 2012 z půdy nabízí prostorný, světlý pokoj o výměře cca 37 m2, navazující kuchyni (20.6 m2), dva oddělené pokoje (14 m2 a 11 m2) a další místnost k dokončení (cca 24 m2). Střešní krytina je Bramac, podlahy jsou betonové s plovoucí krytinou lamino, PVC a koberci, součástí prodeje je i rohová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, sedací souprava, krbová kamna v obývacím pokoji a další dle domluvy. Přiznané původní trámy sjednocují důsledně provedenou vestavbu 2. podlaží s celkovým charakterem domu. K dispozici je další půdní prostor vhodný k uskladnění. Vytápění je kotlem na tuhá paliva, voda je obecní vodu a kanalizaci.

Na hranici upravená zahrady (cca 1.500 m2) protéká potok Čermná. Jedná se o rovinatý, slunný a klidný pozemek s dalšími navazujícími pozemky v přilehlé stráni. Obec Čermná je Dům je k dispozici do 30 dní od úhrady kupní ceny.

Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích