Rodinná vila v Červeném Kostelci

„…vzdušný prostor, teraco, dřevěné podlahy, galerie s pracovnou, genius loci a bydlení na okraji obce.“

O NEMOVITOSTI

Prodáme citlivě zrekonstruovaný rodinný dům ve Lhotě za Červeným Kostelcem. Částečně podsklepený objekt, s celkovou užitnou plochou cca 256 m2 a dvěma nadzemními podlažími, je umístěn na rovinatém až mírně svažitém pozemku o výměře 2 709 m2. Je napojen na dostupné inženýrské sítě, včetně obecní vody a elektřiny 220/380 V , odpad je sveden do 3komorového septiku.

Pozn: Projděte si nemovitost v 360° virtuální prohlídce a seznamte se s nemovitostí detailněji.

Rozsáhlá rekonstrukce proběhla dle projektu (Ing. arch. Vratislav Ansorge) a za dodržení podmínek programu Zelená úsporám, kdy se na původním skeletu z plných cihel v roce 2016 postavil v podstatě nový dům splňující náročné energetické standardy. Nové podlahy jsou včetně hydro a tepelné izolace, plastová okna a dveře jsou s trojsklem, dům je zateplen polystyrenem (20 cm). Primární zdroj vytápění je litinovým krbem na tuhá paliva s teplovodním výměníkem a akumulačními nádržemi, sekundárním zdrojem je elektrokotel.

V domě se podařilo zachovat původní teraco povrch na chodbách v obou podlažích + na centrálním schodišti a citlivě ho propojit s elegantním designem interiéru. Ten klade důraz na jednoduchost, vzdušnost a prostor. Obývací pokoj (s krbem ) společný s kuchyní nabízí velkorysý obytný prostor o výměře 45 m2 propojený francouzskými okny s venkovní jihozápadní terasou (45 m2). V 1. nadzemním podlaží se dále nachází koupelna se sprchovým koutem (6.3 m2), komora a zádveří (7.47 m2) s dvoukřídlími prosklenými dveřmi, vstup do sklepa, vstup do dílny/skladu (13 m2) a navazující garáže (cca 60 m2) se dvěma sekčními vraty. Ve 2. podlaží jsou dvě ložnice o výměře 22 m2 (23 m2), druhá koupelna s vanou (7.5 m2) a nádherná galerie s prosvětlenou pracovnou (lze přepažit). Podlahové krytiny ve všech místnostech jsou z komfortního dřeva, v koupelnách je dlažba s podlahovým topením.

Nemovitost stojí na okraji obce, kde klid a genius loci místa dotváří zvuk občas projíždějícího motorového vlaku. Do centra Červeného Kostelce s veškerou občanskou vybaveností je to 5 km / 2 minuty jízdy vlakem. Nemovitost je volná po dohodě.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích
  • 360° virtuální prohlídka