PRODEJ RD 4+KK v PRASKAČCE

„…pěkné a klidné místo na okraji obce s dojezdem 10 min do Hradce Králové“

  • cena nemovitosti: 9 500 000 Kč
O NEMOVITOSTI

Prodáme samostatně stojící rodinný dům 4+kk/T 12 min od Hradce Králové. Dvoupodlažní objekt s podlahovou plochou cca 140 m2 (+ sklep cca 14 m2, + terasa cca 30 m2) je součástí rovinatého pozemku o výměře 679 m2 a je napojen na všechny dostupné inženýrské sítě včetně obecní vody, kanalizace, elektřiny a plynu. Dům se nachází v klidné okrajové části obce ve vzdálenosti 4 min pěší chůze od autobusové zastávky (14 min na terminál HK) nebo 10 min od zastávky vlaku (10 min na vlakové nádraží HK). Nájezd na dálnici (PHA) je cca 7 min.

Dům je po celkové rekonstrukci a je v dobře udržovaném stavu. Otevřením dispozice vznikla funkční 3zóna (obývací pokoj-jídelna-kuchyně) s velkorysou plochou cca 50 m2. 3zóna je vybavena lokálními krbovými kamny a kuchyňskou linkou tvaru U s prostornou pracovní plochou a vestavěným spotřebiči. 1 NP dále sestává z komfortního zádveří (cca 7.5 m2), koupelny se sprchovým boxem (cca 4.35 m2), WC, chodbou, vstupem do sklepa a na jihozápadní terasu. Ve 2.NP jsou 3 ložnice (17.84, 17.47 a 16 m2) a koupelna s vanou společná s WC. Dům má nové podlahy včetně izolací, rozvody elektřiny i vody, je zateplen s plastovými okny (3skla). Hlavní zdroj vytápění je plynový kotel s napojením na teplovodní podlahové topení.

Na pozemku s jihozápadní orientací se nachází studna s užitkovou vodou a menší zahradní domek. 3 min od domu se nachází zrekonstruovaná sokolovna a multifunkční sportoviště, dětské hřiště a obchod Hruška. V obci Praskačka je k dispozici knihovna, základní škola, obecní úřad, drogerie a smíšené zboží vietnamského obchodníka.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích