Prodáme venkovské stavení v Rohoznici

„..pěkné místo na návsi, kde bydlel místní kovář “

  • cena nemovitosti: na vyžádání
O NEMOVITOSTI

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve městě Miletín – Rohoznice, okres Jičín. Jedná se o bývalé venkovské stavení s kovárnou a prostornou podsklepenou stodolou. Dům se sedlovou střechou má obytnou plochu cca 107 m2, stojí na rovinatém pozemku o výměře 862 m2 a je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu 220/380V. Financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Současná dispozice 3+1 nabízí dva obytné pokoje (14.83 m2 a 29.75 m2), kuchyň (16.45 m2), předsíň a koupelnu oddělenou od WC. Další obytný pokoj (19.78 m2), chodba s umyvadlem a schodištěm na pochozí půdu (možné vybudovat obytné patro), jsou přístupné samostatným vchodem. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem a krbovými kamny.

K domu náleží dvůr s bývalou kovárnou o ploše 21.6 m2, prostorná stodola s chlévy, na dvoře je menší kolna.

Miletín se nachází se v údolí hory Zvičiny s dobrým spojením do Jičína (28 km), Dvora Králové nad Labem (10 km) nebo Hořic v Podkrkonoší (8 km) díky zastávky dálkových linek směr Praha – Krkonoše. V obci je plná občanská vybavenost včetně školy, školky, zdravotního střediska, pošty, potravin, koupaliště, kempu, zámku, kulturního domu nebo sportovního areálu s fotbalovým hřištěm.

Pozn. Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích