Bývalá fara v Milovicích u Hořic

„..nebo možná hledáte svůj osobní projekt“.

  • cena nemovitosti: 4 088 250 Kč
O NEMOVITOSTI

Prodáme působivý dům historického rázu v centru obce Milovice u Hořic. Jedná se o původní faru postavenou roku 1859 na rozlehlém rovinatém pozemku o výměře 3436 m2. Objekt má číslo popisné 1.

Předmětem prodeje je částečně podsklepený, dvoupodlažní dům s půdou, prostorná stodola, chlévy a kolna se dvěma vestavěnými garážemi a zastřešenou pergolou. V hlavní budově o celkové obytné ploše 358 m2 jsou nyní dva byty. Byt v západní části sestává z kuchyně, obývacího pokoje, dětského pokoje, pracovny, koupelny s WC a chodby. Byt ve východní části má kuchyň, obývací pokoj, jídelnu, spíž, koupelnu, WC, chodbu a verandu. Vytápění je společným plynovým kotlem a krbovými kamny v západní části, dům je napojen na obecní kanalizaci a vodovod, k dispozici je také studna. V rámci plánované rekonstrukce byl zpracován projekt na 6 malometrážních bytových jednotek. Dům má opravenou fasádu a střechu, v průčelí domu jsou zakomponované sochy svatých, díky vzrostlým stromům a kultivovanému pozemku objekt působí zámeckým dojmem.

Milovice u Hořic mají velmi dobrou občanskou vybavenost a výbornou dostupnost do Hradce Králové (20 minut). Prohlídky uskutečňujeme po předchozí telefonické objednávce. Nemovitost je dispozici ihned po úhradě kupní ceny.

pozn. 3D a 2D půdorysy se nyní zpracovávají a budou k dispozici brzy.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích