Prostorný byt 3+1 v Hořicích

  • cena nemovitosti: 2 472 000 Kč
O NEMOVITOSTI

Nabízíme prostorný byt 3+1 v osobním vlastnictví v ulici Husova v Hořicích v Podkrkonoší. Byt s plochou cca 82,5 m2 je situován ve 1./3 NP cihlového domu. Financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je po částečné rekonstrukci v dobře udržovaném stavu. Ve zděném jádru se nachází koupelna (cca 3 m2) s vanou, WC je oddělené. Elektřina je v mědi, rozvody vody v plastu, podlahová krytina je z PVC a v pokojích jsou původní parkety. Plastová okna s žaluziemi jsou orientována na východ, jih a západ. Byt má prostorný obývací pokoj 24,55 m2 a dva pokoje 13,87 m2 a 14,46m2. V kuchyni (10,93 m2) zůstává kuchyňská linka se spotřebiči, v prostorné předsíň je místem pro vestavěnou skříň. Vytápění je plynovým kotlem.

Dům je po částečné rekonstrukci, má nová plastová protihluková okna, stoupačky, rozvody elektřiny. Za domem je obecní pozemek, který je využíván pro parkování mimo hlavní silnici. K dispozici jsou dvě zděné sklepní kóje (cca 20 m2), kočárkárna, kolárna, internet. V místě je velmi dobrá občanská vybavenost. Nedaleko se nachází školka, škola, aquacentrum, sportoviště, nákupní zóna (Lídl, Penny, Billa). Do centra se chůzí dostanete do cca 5 min, na autobusové a vlakové spoje také cca 5 min.

Pozn. Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích