Novostavba 2+kk ve Farářství

„..když hledáte klidně a komfortní bydlení v soukromí nízkopodlažního viladomu.“

O NEMOVITOSTI

Prodáme novostavbu vybaveného bytu 2+kk/B s venkovním parkovacím stáním v rezidenčním projektu Farářství. S celkovou podlahovou plochou 63 m2, byt je situován ve 2./4 NP zděného domu s výtahem a je v osobním vlastnictví.

Jedná se o téměř nový (2021) byt v bezvadném stavu, který se prodává včetně nadstandardního vybavení a interiérového provedení. Součástí je kuchyně včetně vestavných spotřebičů (parní trouba, indukce, myčka), vestavné skříně v chodbě a ložnici, vestavná lednice a mraznička, dřevěné podlahy, podsvícené podhledy, dřevěná krytina a částečné zastínění balkónu, dřevný jídelní stůl, židle a rozkládací sedací souprava s povrchovou úpravou proti poškrábání a pořezání. Kvalitní nábytek německé značky je nejeví znmky opotřebení. Celý byt je orientován na jihovýchod včetně prostorného balkónu (cca 12.5 m2) s posezením. K dispozici je sklep (2.9 m2), kolárna a parkovací stání před domem.

Jedná se o dobře dispozičně řešený byt v nízkopodlažním moderním viladomě v klidné lokalitě Hradce Králové s dobrou dostupností na dálnici D11 do Prahy nebo Opatovický písník. K dispozici po dohodě.

Prodej této nemovitosti zajišťuje kvalifikovaný realitní makléř s certifikací ISO 17024. Certifikát vydal certifikační ústav Vysoké školy ekonomické v Praze. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích