Moderní novostavba 5+kk v Hrušové

„..když Vás baví prostor, světlo a pěkná zahrada“.

O NEMOVITOSTI

Prodáme moderní, bezbariérovou novostavbu rodinného domu 5+kk v klidné části obce Hrušová u Vysokého Mýta. Dům kolaudovaný v roce 2018 má zastavěnou plochu cca 152 m2 a stojí na rovinatém pozemku o výměře 739 m2. Je napojen na obecní vodu a kanalizaci. Na hranici pozemku je přiveden plyn.

Pozn: Pro detailnější seznámení s objektem doporučujeme shlédnout 360° virtuální prohlídku.

Dispozice sestává z předsíně, technické místnosti, prosvětleného obývací pokoje s kuchyní, ložnice, dvou samostatných pokojů, pracovny, samostatného WC, koupelny s rohovou vanou, sprchovým koutem a WC. Dům je vytápěn elektrickými radiátory a v obývacím pokoji krbovými kamny. V obývacím pokoji je instalovaná klimatizace. Ve dvou pokojích zůstávají vestavěné skříně na míru, na prodeji dalšího nábytku je možné se domluvit. Díky dispozičnímu řešení kamna vytopí a klimatizace vychladí i ostatní místnosti.

Celoročně kvetoucí zahrada s ovocnými keři (borůvky, víno, rybíz) a stromky (jablka, švestky) je odborně upravená zahradnickou firmou. Zámková dlažba byla použita na chodník kolem domu, terasu a zpevnění povrchu před domem s prostorem pro parkování více a aut. V zadní části zahrady je zahradní chatka s malou terasou. Pozemek je kompletně oplocený, chybí dodělat vjezdová brána na elektrický pohon (elektřina je na místo přivedena). Čistý a moderně stylizovaný dům je v bezvadném stavu připraven k okamžitému nastěhování bez nutnosti dalších investic. V místě s rostoucí koncentrací mladých rodin je velmi dobrá občanská vybavenost.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • 360° virtuální prohlídka
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích