Stavební pozemek v Lubně u Nechanic

„..stavební pozemek 12 minut od Hradce Králové“

  • cena nemovitosti: na vyžádání
O NEMOVITOSTI

Prodáme stavební pozemek o výměře 1006 m2 se zařízenou chatou v obci Lubno u Nechanic. Jedná se o rovinatý, dvouúrovňový pozemek 16 km od Hradce Králové a 13 km od Nového Bydžova určený k zástavbě rodinným domem. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku včetně plynu, kanalizace, obecní vody, elektřina je již přivedena do chaty stejně jako voda z vlastní studny.

Chata sestává ze zastřešené letní kuchyně (cca 16 m2) s menší kuchyňskou linkou s el. vařičem a obytné, zateplené části včetně ložnice (cca 12 m2), sprchového koutu a splachovacího WC. Okna jsou plastová, topení je řešeno menšími kamny na tuhá paliva.

V horní částí pozemku se společně s chatkou nacházejí vzrostlé túje a okrasné keře, menším jezírko s rybkami a větší jezírko (cca 10 x 11 m) s hloubkou 1.6 m, kde je možné koupání v letních měsících. Spodní část pozemku je nyní z části zastavěná garážemi, které budou demontovány. Po pozemku vede zpevněná štěrková cesta. Celý pozemek je oplocený.

Pozemek lze užívat v současném provedení k rekreaci nebo může být vhodnou variantou pro zájemce o výstavbu rodinného domu, kde dobře poslouží zpevněná cesta, chatka nebo kolny na spodní části pozemku vhodné k uskladnění stavebního materiálu.

Nabídky financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích