Prodej bytu 2+1/L na Smíchově / Košíře

„….když oceníte zrekonstruovaný byt s vysokými stropy a vlastním uzamykatelným parkováním.“

O NEMOVITOSTI

Prodáme zrekonstruovaný byt 2+1/L s uzamykatelným parkováním na vlastním pozemku v Praze 5 – Smíchov, ulice Plzeňská. S podlahovou plochou 60 m2, byt je situován ve 2./5 NP zděného domu bez výtahu a je v osobním vlastnictví. Objekt se nachází u parku – rezervace Skalka vzdálené 200 m od zastávky tramvaje Kavalírka a 7 min od stanice metra Anděl.

pozn.: pozn. pro detailnější seznámení s nemovitostí doporučujeme shlédnout naší 360° virtuální prohlídku.

Byt je po celkové rekonstrukci v dobře udržovaném stavu. Dispozice sestává ze dvou samostatných neprůchozích pokojů (20.1 a 17.54 m2), koupelny s rohovou vanou + společné WC (3.4 m2) a obytné jídelny s prostorným kuchyňským koutem (17.56 m2) se vstupem na lodžii (2 m2 s možností rozšíření). Ta je společně s ložnici orientována do vnitrobloku.

V bytě je nová elektroinstalace, rozvody vody, kuchyňská linka na míru včetně spotřebičů (vestavný kávovar, mikrovlnné trouba, myčka, lednice s mrazničkou a indukční varná deska). Je nová koupelna, rozvody topení včetně radiátorů, podlahy jsou z dřevěného masivu (vyjma ložnice = PVC), jsou zachovány původní interiérové dveře a obložky, jsou nové štuky (na perlince), okna jsou plastová. Provozní náklady jsou příznivé, tj. cca 4 500 Kč / měs. (voda, fond oprav, plyn, el., internet). V suterénu domu je k dispozici prostorný sklep (cca 5 m2). Součástí prodeje je i podíl na uzamykatelném pozemku za domem (vnitroblok) včetně vyhrazeného parkovacího stání.

Dům je umístěn katastrálně na Smíchově, polohou spíš Košíře, v místě je velmi dobrá občanská vybavenost. Nachází se v blízkosti přírody: přírodní park Cibulka, Motolské údolí a motolské rybníky, rezervace Skalka, možno dojít až na Břevnov. Ikea Zličín je 10 min autem – výpadovka na Beroun, Plzeň.
Jedná se o velmi příjemný byt s vysokými stropy, z poctivé cihly a s vlastním plynový kotlem – s automatickou regulací dle preferencí. O Dům se stará místní menší SVJ s dobrými sousedskými vztahy. Volné do 14 dní od uhrazení kupní ceny.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích