Prodej bytu 3+kk/2xB v Michli

„..když hledáte klidné bydlení s výhledem do zeleně.“

  • cena nemovitosti: na vyžádání
O NEMOVITOSTI

Prodáme dobře orientovaný byt 3+kk se dvěma balkóny, sklepem a garážovým stáním na konci slepé ulice V dolině – Michle. Situován v 1.NP (efektivně 3. NP díky umístění ve svahu) šestipodlažní novostavby z roku 2009, byt s celkovou podlahovou plochou cca 86 m2 (z toho 12.44 m2 činí balkóny) je v osobním vlastnictví a je orientován na jihozápad do nezastavěné části s výhledem do zeleně (zahrady a dle ÚP – městské zeleně).

Jednotka sestává ze dvou ložnic (13 a 12 m2, JZ), z nichž jedna je s balkónem (5.7 m2), obývacího pokoje s kuchyní (27.6 m2), praktickou spíží (1.9 m2) a druhým balkónem (6.74, JV), samostatné šatny (3.24 m2), chodby, koupelny s vanou (4.3 m2) a odděleného WC (2.05 m2). Součástí nabídky je vestavný nábytek (kuchyňská linka včetně spotřebičů, 2x šatní skříň, regálový organizér v šatně). Uzamykatelná zděná sklepní kóje (cca 3 m2) a garážové stání jsou hned o jedno podlaží níže.

Bezbariérová budova s nově zrekonstruovanou střechou je v dobrém technickém stavu nevyžadující žádné větší investice. V místě je velmi dobrá vybavenost vč. obchodů, MŠ, MHD, Kauflandu, Baumaxu – vše v dosahu pěší chůze. Stanice metra Pankrác je ve vzdálenosti 10 minut ze zastávky MHD Chodovská (3 minuty).

Prodej této nemovitosti zajišťuje kvalifikovaný realitní makléř s certifikací ISO 17024. Certifikát vydal certifikační ústav Vysoké školy ekonomické v Praze. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích