Prodej 3+1/B v centru Nové Paky

„..když hledáte klidné místo v centru města, kde máte vše po ruce .“

  • cena nemovitosti: PRODÁNO
O NEMOVITOSTI

Prodáme pěkný byt 3+1/B na klidném místě v centru Nové Paky v ulici Školní. S celkovou plochou 82.3 m2 (vč. balkónu a sklepa), byt je situován ve 3./4NP zděného domu bez výtahu a je v osobním vlastnictví.

Dispozice sestává z centrální předsíně (8.30 m2), prostorného obývacího pokoje (22.15 m2), dětského pokoje (13.87 m2), ložnice (10.30 m2), kuchyně (8.68 m2), balkónu s posezením (8.12 m2), koupelny, WC, praktické komory přímo v bytě (1,75 m2) a sklepa. Všechny pokoje jsou neprůchozí.

Byt je po částečné rekonstrukci v dobře udržovaném stavu. Zděná koupelna s vanou je oddělena od WC. V kuchyni byla vyměněna elektroinstalace, v celém bytě jsou nové radiátory. V obývacím pokoji je položena plovoucí podlaha, v ostatních místnostech jsou koberce. Plastová okna s žaluziemi jsou orientována na jihozápad a jihovýchod. Vytápění a ohřev vody je vlastním plynovým kotlem.

Dům je průběžně opravován a je v dobrém technickém stavu. Nachází se vedle základní a mateřské školy 2 minuty pěší chůze od náměstí. K nastěhování do 14 dní od uhrazení kupní ceny.

Tuto nemovitost pronajímá kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích