Prostorný byt 3+1/L ve Stodůlkách

„….když chcete bydlet v prostorném bytě u parku a 3 minuty od metra.“

  • cena nemovitosti: 7 990 000 Kč
O NEMOVITOSTI

Prodáme prostorný, dispozičně atypický byt 3+1/L nacházející se 200 metrů od stanice metra Stodůlky. S celkovou podlahovou plochou cca 92 m2 jednotka je situována ve 3./13 NP panelového domu s jedním výtahem a je v družstevním vlastnictví. Anuita je doplacena, v současnosti lze byt financovat hypotečním úvěrem pouze se zástavou jiné nemovitosti nebo hotově.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí a je v dobrém stavu. Koupelna (zrekonstruováno 2019) se sprchovým koutem a topným žebříkem je oddělena od WC (zrekonstruováno 2019). Všechny neprůchozí místnosti (18.74, 14.13 a 12.69 m2) jsou přístupné z prostorné centrální předsíně, z obývacího pokoje se vstupuje na zasklenou lodžii (cca 6.5 m2) orientovanou do vnitrobloku (stejně jako kuchyně). Všechna okna jsou plastová s žaluziemi, z ložnice a dětského pokoje s ničím nerušeným výhledem na centrální park. Z praktického zádveří je přístupná komora (cca 2.1 m2) a zasklená 2. lodžie (cca 2.4 m2). K bytu náleží sklepní kóje cca (cca 2.2 m2).

Dům je po vydařené revitalizaci (zateplení pláště budovy, plastová okna, nový výtah, střecha, vchody). Energetická náročnost budovy (PENB) je ve třídě C (vyhovující). V místě je bezvadná vybavenost (3 minuty k metru a nákupnímu centru Lužiny), mateřské školy, dětská hřiště, centrální park, multifunkční sportoviště či vstup do Prokopského údolí jsou přímo u domu nebo v docházkové vzdálenosti.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích