Pronájem pěkného bytu 1+1 na Cihelně

„..když chcete bydlet v klidném místě s dobrou dostupností do centra,“

  • cena nemovitosti: 7 500 Kč + poplatky
O NEMOVITOSTI

Pronajmeme pěkný byt 1+1 na Cihelně v Pardubicích v ulici K Rozvodně. Po částečné rekonstrukci, byt s podlahovou plochou cca 31 m2 je situován v 6./9 NP panelového domu s výtahem.

Byt je po částečné rekonstrukci v pečlivě udržovaném stavu. Ve zděném jádře je koupelna se sprchovým koutem společná s WC. V kuchyni je odvětrávaná spižírna, k dispozici je 2plotýnka s elektrickou mobilní troubou a kuchyňský stůl se 2 židlemi. Pokoj zůstává vybaven dle fotografií včetně rozkládacího gauče s dvoulůžkem, pohovky, komody, pracovního stolu a šatní skříně. Na podlahách jsou čisté koberce nebo krytina z PVC, okna jsou plastová s žaluziemi. K dispozici je lodžie na mezipatře.

Dobře udržovaný dům se nachází poblíž studentského kampusu se zastávkou MHD, LIDLem, saunou, squash centrem nebo dětskými hřišti vše v dosahu pěší chůze. Jedná se o klidnou lokalitu a klidný dům.

Čisté nájemné činí 7 500 Kč, poplatky za energie 2 500 Kč, kauce = 1 x nájemné, provize RJ = 1 x nájemné.

Byt je ihned volný k nastěhování.

Tuto nemovitost pronajímá kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích