Prodej prvorepublikové vily v Trutnově

„….když potřebujete reprezentativní nemovitost nebo chcete dům s puncem historie.“

O NEMOVITOSTI

Prodáme prvorepublikovou vilu ve Tkalcovské ulici v Trutnově. Zrekonstruovaný dům je společně s dvougaráží a zahradním altánem součástí rovinatého pozemku o výměře 948 m2 a je napojen na veškeré dostupné inženýrské sítě včetně obecní vody, kanalizace, elektřiny a plynu.

Jedná se o prostorově velkorysý čtyřpodlažní objekt s podlahovou plochou cca 460 m2. Ve 3. NP vznikl nově půdní ateliér s vlastní koupelnou, otevřený a prosluněný prostor s přiznanými trámy a podlahovým vytápěním má využitelnou obytnou plochu cca 60 m2. Druhé nadzemní podlaží (cca 125 m2) sestává z obývacího pokoje společného s jídelnou (cca 31 m2) propojenou s kuchyní (Sýkora, cca 10 m2), dvou ložnic (19.2 a 20.2 m2), chodby a prostorné koupelny s vanou (cca 14 m2). V 1. NP je obývací pokoj (cca 32 m2), pracovna (cca 24 m2), koupelna se sprchovým koutem (cca 6.5 m2), kuchyně (cca 11 m2) se spíží (cca 3.6 m2), zádveří (cca 7.5 m2) a hala (cca 19 m2) s krbem. V suterénu domu (cca 110 m2) je technické zázemí a wellness místnost se saunou.

Při rozsáhlé rekonstrukci v roce 2008 se navázalo na původní dispoziční uspořádání se záměrem zachovat architektonické či interiérové prvky (velkoformátové dvoukřídlé dveře, dřevěné podlahy, okenní vitráže, výška stropů až 320 cm, vstupní pískovcové schodiště či výrazný rizalit v zahradním průčelí domu. Je nová střešní krytina, zrenovovaná fasáda včetně nových klempířských prvků, nová elektroinstalace, rozvody vody a kanalizace, okna byla vyměněna za plastová (Vekra). Přestavba se v současnosti finalizuje terénními úpravami kolem domu (nové pískovcové chodníky).

Objekt se nachází v klidné čtvrti s vilovou zástavbou z 20. let v těsném sousedství Šestidomí a je připraven k užívání bez nutností zásadních rekonstrukcí.

pozn.: pro detailnější seznámení s nemovitostí Vám na základě telefonického kontaktu můžeme zaslat 360° virtuální prohlídku.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích