Prodej prostorného RD 6+1 v Nové Pace

„…když hledáte klidné bydlení, kde máte vše po ruce“

  • cena nemovitosti: 6 199 000 Kč + provize RK
O NEMOVITOSTI

Prodáme dvoupodlažní, částečně podsklepený, dům 6+1/G kolaudovaný v roce 2003. Dům s podlahovou plochou cca 223 m2 je součástí rovinatého pozemku o výměře 977 m2 napojeného na městský vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu 220/380V. Na pozemku stojí dále zahradní domek s pergolou. Objekt se nachází v ulici Šlejharova v klidné části Nové Paky s dobrou dostupností do centra.

Dispozice přízemí sestává ze zádveří a předsíně, technické místnosti (prádelna s plynovým kotlem, 7.67m2), šatny s vestavěným nábytkem (2,52m2), koupelny se sprchovým koutem + WC (6,17m2) a garáže pro jedno osobní auto (16, 89m2). Z obytných místností je zde hostinský pokoj (10,89 m2), kuchyň (cca 10,11m2), a jídelna s obývacím pokojem (celkem cca 34,82m2) s velkým francouzským oknem na dlážděnou terasu napojenou na zahradu. V kuchyni je vybudovaná spíž.

Ve druhém podlaží jsou tři pokoje (16.33 m2, 16.41 m2 a 35.33 m2), z toho jeden má balkón orientován do zahrady, dále prostorná koupelna s rohovou vanou a společným WC (10,32m2).

Dům je vytápěn plynovým kotlem. Do obou koupelen, obývacího pokoje, jídelny a kuchyně je přivedeno podlahové topení, ostatní místnosti mají radiátory. V obývacím pokoji je možnost se napojit na komín a připojit krbová kamna. V koupelně a prádelně je možné přepínat z obecní vody na vodu ze studny na zahradě. Součástí prodeje je kuchyňská linka se spotřebiči, sedací souprava, dubová jídelní sestava, vestavěný nábytek v pokojích a regály na míru v šatně, spíži, garáži a sklepě a také 500l akvárium zabudované ve zdi v jídelně.

Nemovitost stojí ve slunné zahradě s živým plotem, který zajišťuje dostatek soukromí. Zahradní domek (12m2) s dřevěnou kůlnou (8m2) a pergolou (6m2) je vybaven vlastní kuchyňkou. Je sem přivedená elektřina a vytápí se kamny. V zahradě jsou plodící stromy (třešně, višeň, zakrslý ořešák), plastový skleník a dlážděný kruh původně určený pro nadzemní bazén.

Dům je cca 15 minut k veškeré občanské vybavenosti včetně školy, školky, vlakového a autobusové nádraží, kina, tenisových kurtů, zimního stadionu, lyžařského vleku, atletický stadionu, fotbalové hřiště, skateparku, bowlingu, běžkařské tratě, rybníku a lesů. Dům je volný k nastěhování ihned po úhradě kupní ceny.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích