RD 4+kk v Chotovinách u Tábora

„..nechejte se unést klidem, zelení a velkorysým propojením domu a terasy se zahradou“

O NEMOVITOSTI

Prodáme rodinný dům 4+kk na výjimečném místě v obci Chotoviny u Tábora. Částečně podsklepený dvoupodlažní dům stojí na rovinatém jižním pozemku, jehož hranicí jsou vzrostlé smrky a modříny. Objekt se nachází v klidné čtvrti v ulici Na Kopečku, která svým jménem prozrazuje zasazení domu do nejvýše položené části obce. Dům je po celkové rekonstrukci v roce 2010 a je v dobře udržovaném stavu.

Pozn: Pro detailnější seznámení s objektem doporučujeme shlédnout 360° virtuální prohlídku.

Spojením kuchyně s obývacím pokojem (44 m2) a jejich následným propojením se zastřešenou jihozápadní terasu o výměře 47 m2, vznikl výjimečný relaxační prostor propojující dům s pěkně založenou zahradou. Vytápění hlavního obývacího prostoru je podlahové popřípadě krbem s teplovodní vložkou, plynulý oboustranný provoz i všudypřítomný výhled do zeleně usnadňují troje francouzská okna. V 1.NP je dále ložnice (15.5 m2) se samostatnou šatnou, technická místnost, koupelna se dvěma umyvadly a sprchovým koutem. Druhé podlaží sestává z 2. koupelny s vanou, dvou prostorných ložnic (26.77 m2 a 18 m2), z nichž jedná má další menší patro na spaní /uskladnění a větší západní balkón (13.8 m2). V suterénu domu je nová sauna a technologický mozek domu řídí ohřev vody a vytápění. Jejich hlavním zdrojem je nový plynový kondenzační kotel, alternativně solární panely. Střecha je polovalbová s krytinou Bramac. V domě zůstává kompletně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči.

Dům je napojen na veškeré sítě vč. vodovodu, obecní kanalizace, elektřiny 220/380V a plynu. Na pozemku je krytý bazén, kolna na dříví, kopaná studna s užitkovou vodou, kryté parkovací stání a garáž. Místo se statisticky velmi čistým vzduchem, sluncem, zelení, dobrými sousedskými vztahy a klidem je ideální především pro rodiny s dětmi. Obec Chotoviny je strategicky dobře umístěna na železniční trati a u nájezdu na dálnici D3 spojující Prahu, Tábor nebo Rakousko. Prohlídky jsou možné po předchozí telefonické objednávce min. 24h předem.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • 360° virtuální prohlídka
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích