RD 5+kk ne Slezském Předměstí

„…když hledáte klidné bydlení kousek od centra.“

  • cena nemovitosti: na vyžádání
O NEMOVITOSTI

Prodáme samostatně stojící rodinný dům na Slezském Předměstí v ulici Gagarinova. Dvoupodlažní objekt se polovalbovou střechou má velkorysou podlahovou plochu 175 m2 (započitatelná pl. cca 155 m2) a je napojen na veškeré dostupné inženýrské sítě včetně obecní vody, kanalizace, elektřiny a plynu. Součástí oploceného rovinatého pozemku o výměře 528 m2 je také garáž. Dům se nachází v klidné zástavbě převážně rodinných domů.

Dům vhodný k přestavbě podstoupil v roce 1991 rekonstrukci střechy a zpevnění terénu dlažbou. Dispozice 1.NP sestává ze zádveří, chodby, koupelny, WC, kuchyně, dvou obytných místností, několika technických místností a schodiště. Ve 2.NP jsou dvě obytné místnosti balkón a půdní prostor. Na podlahách jsou původní dřevěné parkety a dlažba, okna jsou dřevěná špaletová, střecha je s eternitovou krytinou, vytápěné je plynem, ohřev vody elektrickým bojlerem. Na zahradě se vzrostlými thujemi je dostatek prostoru pro bazén nebo zahrádku. Mimo garáž je parkování možné také zdarma před domem.

Jedná se o rohový pozemek s dobrými sousedskými vztahy. V místě je bezvadná občanská vybavenost s obchody, MŠ, ZŠ, dětskými hřišti a MHD do vzdálenosti 2 bloků. Do centra se dostanete za 15 minut pěší chůzí nebo do 7 minut trolejbusem. Objekt je volný po dohodě.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share: