Řadový RD v Hořicích

„…život ve městě kamenné krásy a lahodných trubiček“

  • cena nemovitosti: 1.900.000,- Kč + provize RK
O NEMOVITOSTI

Nabízíme řadový rodinný dům v ulici Jiráskova v Hořicích v Podkrkonoší. Jedná se o starší cihlový dům s obytnou plochou cca 110 m2 + půda + sklep. Dům stojí na rovinatém pozemku o výměře 169 m2 a je napojen na obecní vodovod, plyn a kanalizaci. Na míru optimalizovanou nabídku financování Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Na domě byly provedeny běžné úpravy a je v původním, udržovaném stavu. V přízemí se nachází kuchyň (16,8m2), obývací pokoj (18,2m2), koupelna (7,9m2), WC a zádveří se vstupem na zahradu. V prvním patře jsou tři pokoje (16, 13 a 18m2), přičemž jeden z nich má balkon (8 m2) s jižním výhledem do zahrady a toaleta. Půda byla využívána jako dílna, je plně pochozí a vhodná k přestavbě na bydlení. Vytápění je kotlem na tuhá paliva s akumulačními nádobami (sklep). Střešní krytina je z eternitu, jižní strana domu je zateplena.

Dům se nachází v dostupnosti 5min od školky, školy, do 10 minut na náměstí nebo vlakové / autobusové nádraží. Díky řadovému umístění budovy jsou nižší náklady na topení. Dům je volný k nastěhování ihned po úhradě kupní ceny.

Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích