Prodej novostavby RD v Krakovanech

„….když hledáte klidný život v moderním domě bez bariér“

O NEMOVITOSTI

==ZKOLAUDOVÁNO==

Prodáme novostavbu zděného rodinného domu 4+kk v obci Krakovany. Na rovinatém pozemku s výměrou 831 m2 bude v květnu 2022 dokončena moderní stavba domu typu bungalov s podlahovou plochou 140 m2 (zastavěná 190 m2).  Dům je napojen na veškeré dostupné inženýrské sítě včetně elektřiny, obecní vody a kanalizace. Krakovany jsou díky své poloze (dálnice D11: 7 minut, Kolín: 15 minut, Hradec Králové: 30 minut, Praha Černý most: 40 minut), díky dobré občanské vybavenosti a kulturně-společenským aktivitám obce v posledních letech stále častěji vyhledávanou destinací nejen pro mladé rodiny.

pozn.: pozn. pro detailnější seznámení s nemovitostí doporučujeme shlédnout naší 360° virtuální prohlídku.

Dům se drží pokorně při zemi, což se ukazuje asi jako jeho hlavní přednost. Francouzská okna dům propojují se zahradou z každé obytné místnosti a společně s krytým ochozem po jižní straně domu všem jeho budoucím obyvatelům rozšíří komfort domova za tradiční hranice čtyř stěn i za špatného počasí. Funkční troj-zóna kuchyně-jídelna-obývací pokoj je zasazena do prosvětleného velkorysého prostoru (cca 44 m2) a společně s lokálním krbem formuje společenský středobod domu. Orientace oken do tří světových stran umožňující větrání křížem společně s dálkově ovládanými předokenními žaluziemi pak budou nápomocny při regulaci žádoucího klima v hlavní obytné části i v letních dnech.

Hlavním zdrojem vytápění bylo zvoleno tepelné čerpadlo vzduch – voda v kombinaci s teplovodním podlahovým topením. Většinu podlahové plochy pokrývá velkoformátová porcelánová dlažba, v pokojích jako krytina bylo zvoleno plovoucí lamino. Dvě koupelny dohromady nabízejí vanu, sprchový kout, 2 x WC, 1 x umyvadlo a 1 x dvojumyvadlo. Součástí dispozice je technická místnost, zádveří, ze kterého je přístupné třetí WC pro hosty se závěsným záchodem, pisoárem a umyvadlem. Interiérové dveře jsou zn. Sapeli. Celý objekt je elektronicky zabezpečen.

Tvar pozemku rozhodl o „klidné“ orientaci domu situovaném na hranici původní a nové zástavby v okrajové části obce.  Dům je otočen k málo frekventované ulici pouze východním štítem (troj-zóna). Venkovní úpravy zahrnují zámkovou dlažbu od vstupní brány na el. pohon, také na terase z jižní strany a navazujícím ochozu. Na pozemku je podzemní retenční nádrž na dešťovou vodu.

V obci s cca 1 000 obyvateli se nachází mimo jiné první stupeň základní školy, MŠ, pošta, dvě prodejny s potravinami, zdravotní středisko, pohostinství, fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště pro basketbal, volejbal a tenis, sportovní klub Krakovany. Ostatní služby jsou k dispozici v Týnci vzdáleném 3 km nebo Kolíně (16 km).

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích