RD 5+kk na Slezském Předměstí v HK

„..když se podaří propojit dnešní nároky na komfortní bydlení s jednoduchým a funkčním designem z 30. let“

O NEMOVITOSTI

Prodáme citlivě zrekonstruovaný rodinný dům v Myslivečkově ulici na Slezském předměstí. Částečně podsklepený dům 5+kk s podlahovou plochou cca 120 m2 je součástí rovinatého obdélníkového pozemku o výměře 590 m2 a je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně el. 220/380V, plynu, veřejný vodovod a kanalizaci. Objekt se nachází 100 m od třídy SNP a zastávky MHD Alessandrie, která dům propojuje s centrem a ostatními části města.

Pod dohledem ateliéru Žárovka architekti dům prošel řadou stavebních úprav, které dnes majitelů nabízí především komfortní a funkční využití celé plochy domu. Otevřením obývacího pokoje do kuchyně a jeho propojením se zahradou byl určen hlavní společenský a relaxační prostor o výměře cca 34 m2. Z kuchyně budete mít přímý výhled do zahrady, po ruce praktickou komoru (+pračka+sušička), optickým středobodem obývacího pokoje jsou ocelová krbová kamna Aquaflam s tepelným výměníkem, el. regulací a výkonem 12kW. Koupelna prvního podlaží je s vanou, WC je samostatné, do domu se vstupuje přes praktické zádveří s šatní skříní. Ve druhém podlaží jsou dva dětské pokoje, ložnice a koupelna se sprchovým koutem a společným WC. Ve třetím podlaží se nachází ateliér / pracovna.

Interiér domu kombinuje jednoduchý design, světlé barvy s přírodními materiály a přitom decentně přiznává původ domu. Vedle renovovaných dveří, kování, zárubní a dubových parket (2.NP) z 30. let byly použity masivní dubové podlahy v 1. a 3.NP, dubové schodiště nebo úložné prostory pod schodištěm.

Vytápění domu je primárně plynovým kotlem, ohřev vody el. bojlerem (200 l), okna jsou z části hliníková trojskla z části plastová. Plášť budovy je zateplen minerální vatou, je nová fasáda, v koupelně je podlahové vytápění, podlahy 1.NP jsou nové včetně izolace a betonu, na zahradu se studnou a užitkovou vodou je vyvedena také pitná voda. Zámková dlažba kolem domu nabízí až 4 parkovací místa. K jihozápadní zahradě se vzrostlými stromy je zpracován architektonický návrh na terasu a zahradní domek.

Pro detailnější seznámení s nemovitostí doporučujeme si dům projít ve 360° virtuální prohlídce. 

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • 360° virtuální prohlídka
  • fotodokumentace s vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • cílené inzertní kampaně na sociálních sítích