Nadstandardní RD 6+kk v Pardubicích

„..chtěli jsme vytvořit komfortní bydlení pro větší rodinu, kde je dům propojen se zahradou.“ současní majitelé

O NEMOVITOSTI

Prodáme novostavbu rodinného dům z roku 2011 v klidné čtvrti Pardubic v Jesničánkách. Součástí rovinatého pozemku o výměře 497 m2 je dvoupodlažní dům 6+kk s garáží a podlahovou plochou cca 240 m2, zastřešený bazén 7 x 3.5 m a zahradní domek. Vhodné varianty financování Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Dům, reálně užívám pouze 2 roky, je ve výborném technickém stavu. Při plánování dispozice byl kladen důraz na propojení domu se zahradou a otevřený prostor, který je patrný hned při vkročení do vstupní haly s centrálním, mahagonovým schodištěm, které dům propojuje. V přízemí se dále nachází pracovna, technická místnost, koupelna se sprchovým koutem, obývací pokoj s jídelnou, kuchyňským koutem a špajzem s velkorysou výměrou cca 44 m2. Jedná se o západně orientovanou část domu propojenou se zahradou několika francouzskými okny. Ve 2. podlaží jsou 4 ložnice, dvě šatny, druhá koupelna a samostatné WC.

Dům je postaven ze zdícího systému POROTHERM s venkovním zateplením tl. 160 mm. Stropní konstrukce jsou zhotoveny z keramických nosníků POT. Dřevěná konstrukce krovu je zakryta střešním systémem BRAMAC. Vytápění podlahovým topením a topnými radiátory v samostatných okruzích, které jsou napojeny na řídící jednotky a plynový kotel BUDERUS. Součástí výbavy je rekuperace SYSTEMAIR, systémem inteligentní domácnosti EATON – MOELLER, centrálním vysavač HUSKY a zabezpečovací systémem BENTEL.

Pečlivě kultivovaná zahrada se spodními drenážemi má závlahu z vlastní studny. K dispozici je vedle vnitřní garáže také venkovní kryté stání, masivní markýza, součástí nabídky je veškeré vybavení a nábytek. Dům se nachází v klidné, jednosměrné ulici s dobrými sousedskými vztahy a dostupností do centra Pardubice.

Prohlídky uskutečňujeme po předchozí telefonické objednávce, dům je volný k nastěhování do 30 dní od úhrady kupní ceny.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • 360° virtuální prohlídka
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích