Zrekonstruovaný RD 3+kk v Pileticích

„….když Vám vyhovuje formát venkova, ale také být na MHD do Hradce Králové“

O NEMOVITOSTI

Prodáme zrekonstruovaný rodinný dům v Pileticích. Jedná se o jednopodlažní stavbu s nevyužitým podkrovím o dispozici 2+1 (3+kk) a obytné ploše cca 80 m2. Na rovinatém, jižním pozemku o výměře 1 338 m2 spolu s domem stojí další vedlejší stavby včetně pergoly, zděné kolny a zastřešeného bazénu. Dům je napojen na veškeré dostupné inženýrské sítě včetně obecní vody, kanalizace, elektřiny 220/380V a plynu. Zastávka MHD (č. 13) je 150 m od domu se spojením do centra HK za 11 min.

Pozn.: Pro detailnější seznámení s objektem doporučujeme si nemovitost prohlédnout v naší 360° virtuální prohlídce na adrese www.unreal.cz/virtual/piletice.

Dispozice domu sestává ze zádveří (4 m2), chodby (2.54 m2), haly (7 m2), koupelny (7m2), pokoje (16.95 m2), ložnice (17.95 m2), kuchyně (17.75 m2) a pracovny / komory (6 m2). Francouzské okno v kuchyni dům propojuje s exteriérem vstupem na zastřešenou terasu, která je v úrovni okolního terénu. Z haly je vstup půdními stahovacími schody s poklopem do podkroví o výměře cca 5.7 x 11 m. Podkroví v současnosti nenabízí minimální světlou výšku nezbytnou pro kolaudaci obytných místností.

V roce 2019 byla dokončena celková rekonstrukce původního domu z roku 1928. Střecha má nový krov a krytinu s taškou Bramac, obvodová konstrukce je z plných cihel (45 cm) se zateplením (10 cm), dům je po celé ploše podřezaný, podlahy jsou na hydroizolačních vanách s tepelnou izolací a krytinou z PVC. Okna jsou plastová s žaluziemi. Vytápění a ohřev vody je plynovým kotlem s regulací tepla termostatem. V kuchyni zůstává nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů.

Praktické přístavby nabízí cca 35 m2 skladovací plochy a dalších cca 20 m2 zastřešeného prostoru přímo u bazénu. Bazén je podbetonován, má výměru 6×3 m a je včetně pískové filtrace a salinátoru. Vjezd na pozemek je přes automatickou bránu na dálkové ovládání s parkovací kapacitou pro několik aut na prostorné zpevněné ploše se zámkovou dlažbou.

Nový dům byl obývaný pouze cca ½ roku a je ve výborném technickém stavu se zárukami na spotřebiče. Objekt je k nastěhování ihned po úhradě kupní ceny.

Tuto nemovitost nabízí kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE