Pěkný RD / chalupa ve Studenci

„…skromné bydlení v podhůří Krkonoš“

  • cena nemovitosti: 1.350.000,- Kč + provize RK
O NEMOVITOSTI

Prodáme menší, rodinný dům / chalupu s pěknou zahradou v podhůří Krkonoš v obci Studenec. Jedná se o částečné podsklepený jednopodlažní objekt s podkrovím a zastavěnou plochou cca 64 m2. Dům stojí na rovinatém pozemku o výměře 967 m2 jehož součástí je další kolna a dílna.

V přízemí domu z roku cca 1955 je zádveří (cca 8.90 m2), jihozápadně orientovaný obývací pokoj / světnice o výměře cca 18.8 m2, kuchyně s plynovým sporákem, linkou a dřezem (cca 3.70 m2), ložnice (cca 9.20 m2), koupelna s vanou (cca 3.70 m2) a umyvadlem, chodba (cca 7,70 m2) a oddělené WC. V podkroví domu jsou vestavěné dvě, spíše letní, místnosti o výměře (cca 12 m2 a 8 m2).

Dům je částečně zděný a z části dřevostavba. Byla provedena nová izolace proti vlhkosti, vyměněna střešní krytina za pískovanou lepenku, okna jsou dřevěná špaletová, podlahy betonové dřevěnými parketami nebo dlažbou. Vytápění je lokální sporárekm na tuhá paliva a kamny na dřevo popřípadě el. přímotopy, pro které je zřízen nízký tarif za elektřinu. Zdroj vody je z vlastní studny ve sklepě, odpad je sveden do septiku. Na oplocené zahradě jsou vzrostlé jabloně a švestky.

Dům stojí v zástavbě rodinných domů poblíž potoka Oleška a je volný k užívání ihned po úhradě kupní ceny.

Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share:
POUŽITÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích
  • MÁTE ZÁJEM O PODOBNOU PREZENTACI? Kontaktuje nás a seznamte nás s Vaší nemovitostí.