Roubenka v Podkrkonoší

„…místo, kde se vyráběly brousky a v lesích hojně rostly brusinky “

  • cena nemovitosti: 1.850.000,- Kč
O NEMOVITOSTI

Prodáme roubenou chalupu z roku 1881v Podkrkonoší. Chalupa stojí na pěkném rovinatém pozemku o výměře 1.179 m2 v horní, okrajové části Horní Brusnice nedaleko hradu Pecka.

Jednopodlažní stavba se sedlovou střechou má čtvercovou světnici (cca 22.56), kuchyni (11.28 m2) s dřevěnou rohovou lavicí, rohovou linkou, el. troubou a varnou deskou, spíž (cca 2m2), ložnici (cca 9.5 m2), koupelnu (cca 4m 2) s vanou a WC, komoru (8.5 m2), praktické zádveří (cca 6.66 m2) a větší chodbu (10.62 m2), ze které se vstupuje na půdu. Ze zádveří je přístupná kolna, z venku pak stodola.

Chalupa byla v posledních 20 letech postupně renovována. Byly částečně položeny nové podlahy včetně hydroizolace, je nová elektroinstalace (měď), koupelna s žebříkem, krb s teplovodní vložkou, radiátory a novými rozvody, před pěti lety byla instalována dřevěná okna (dvojskla). Krytina střechy je z části eternit a cementové tašky.

Chalupa je zasazena do malebné, členité krajiny Podzvičinska s původní zástavbou roubenek, chalup a venkovských stavení. Objekt je k dispozici ihned po úhradě kupní ceny.

Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích