Kanadský srub na hranici lesa v Kolíně

„..ideální propojení tradičního bydlení a dnešního komfortu“

O NEMOVITOSTI

Prodáme novostavbu kanadského srubu z roku 2012 (kolaudace 2017) v klidné, okrajové části Kolína bezprostředně u lesa. Dům s užitnou plochou cca 105 m2 stojí na rovinatém pozemku o výměře 512 m2 a je napojen na vodovodní řád, obecní kanalizaci a elektřinu 220V, k dispozici je také vlastní vrtaná studna a přípojka plynu na hranici pozemku.

Pozn: Pro detailnější seznámení s objektem doporučujeme shlédnout 360° virtuální prohlídku.

Srubový dům postaven z kulatinového masivu o průměru 30-50 cm představuje propojení tradičního způsobu života a dnešního komfortu. S vysokou hustotou letokruhů typickou pro smrky stáří 80 – 100 let z Vysočiny, dům vedle vynikajících tepelně izolačních vlastností nabízí přirozené a zdravé klima se stabilní vzdušnou vlhkostí. Vytápění domu zajišťují designová krbová kamna z kvalitní litiny, které je možné budoucnu doplnit o infra panely (hotová příprava včetně zásuvek), ohřev vody je elektrickým bojlerem. Středobodem dispozice je 38 m2 prostorná světnice s kuchyňským koutem s vestavěnými spotřebiči (lednice, mraznička, myčka, horkovzdušná trouba + indukce). V přízemí se nachází dále zádveří, technická místnost / komora a koupelna se sprchovým koutem. Ve 2.NP je ložnice (cca 15 m2) s vestavěnou skříní a vstupem na balkón (cca 6.4 m2), dětský pokoj (cca 10-14 m2 užitné plochy dle skosení střechy) a komora, kde jsou vyvedeny odpady a voda pro zřízení 2.WC. Okna jsou dřevěná dvojskla (Vekra). Spolu s domem byly na zakázku vyrobeny i masivní dřevěné schodiště a nábytek včetně vestavěných skříní, knihovny, pracovny a masivního jídelního stolu s lavicemi ve světnici a na zastřešené terase, která zejména v létě příjemně rozšiřuje užitnou plochu domu.

V místě je veškerá občanská vybavenost, město Kolín je dobře dostupné včetně MHD, dálnice autobusového a vlakového spojení (Praha cca 40 min).

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • 360° virtuální prohlídka
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích