Světlý byt 3+1 v klidné části HK

„…když chcete mít na bydlení klid“

  • cena nemovitosti: 3.190.000,- Kč + servis RK
O NEMOVITOSTI

Prodáme, čistý, světlý byt v klidné části Hradce Králové. S dispozicí 3+1/L, byt s celkovou plochou 76 m2 se nachází v posledním podlaží revitalizovaného domu v ulici Exnárova na Moravském Předměstí. Byt je v družstevním vlastnictví s možností převodu do OV. Financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí. Má prostornou předsíň (cca 9 m2) s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou je oddělena WC, původní jádro bylo obloženo. Obývací pokoj (cca 20.7 m2) je spolu s kuchyní (cca 11.8 m2) orientován SZ s výhledem do koruny stromů. Dětský pokoj (cca 14.5 m2) s lodžií a ložnice (cca 11.9 m2) jsou orientovány na JV s pěkným výhledem na kopec Rozárka. Okna jsou plastová s žaluziemi, na podlahách je PVC a koberce. V kuchyni se spíží zůstávají vestavěné spotřebiče. K dispozici je kolárna, byt, vedle standardní sklepní kóje, oprávněně a výhradně využívá další uzamykatelnou místnost o výměře 20 m2 vhodnou pro početnější rodiny.

Dům prošel celkovou rekonstrukcí a je v bezvadném stavu. Jsou nové výtahy, zateplení fasády, zateplení střechy, nové lodžie, stoupačky a vchody. V místě je výborná obslužnost včetně dvou zastávek MHD, ZŠ. MŠ, lékárna, pošta, obchod s potravinami a další. Byt je volný k nastěhování ihned po úhradě kupní ceny.

Pozn. Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích