Pronájem kancelářských prostor 500 m2

„..klimatizované kancelářské prostory u centra Hradce Králové“

  • cena nemovitosti: 3 000 Kč / m2 / rok
O NEMOVITOSTI

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o výměře cca 500 m2 nedaleko centra Hradce Králové. Dle současného upořádání se jedná o 2 prostorné haly o velikosti cca 2×170 m2 + zázemí a příslušenství umístěné ve 2.NP dvoupodlažní administrativně výrobní budovy v areálu společnosti INPOZ na Vančurově náměstí.

Vnitřní prostory jsou nyní ve fázi výstavby / celkové rekonstrukce, v rámci které bude pronajímatelem dokončeno sociálního zázemí, vzduchotechnika, klimatizace a vytápění z Opatovic. Budoucí nájemce má možnost klientských změn / rozčlenění prostoru / fitout řešení, které odpovídá jejich kultuře či nárokům na funkčnost. K dispozici je vysokorychlostní internet s možností symetrické linky 20/20 Mbps popřípadě licencované pásmo až 1 Gbps.

Areál nyní prochází 3. etapou revitalizace, která bude zakončena zateplením pláště budovy a úpravou okolního terénu (nový asfaltový povrch, parkovací místa, otevření areálu do ulice), tak jak je navrženo v přiložených vizualizací. Objekt je strategicky umístěn blízko centra. K dispozici nudou parkovací místa přímo v areálu nebo v parkovacím domě Katschnerka (cca 300 m). Jedná se o poslední volné prostory v areálu, které budou k dispozici od podzimu 2021.

Tuto nemovitost pronajímá kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích