Prostorný byt 3+1/4L na Moravském Předměstí

„…moderní a komfortní bydlení pro větší rodinu v dobře vybavené lokalitě“

  • cena nemovitosti: REZERVOVÁNO
O NEMOVITOSTI

NYNÍ REZERVOVÁNO. Prodáme prostorný a světlý byt 3+1/4L na Moravském předměstí. V ulici třída Edvarda Beneše, s podlahovou plochou 96 m2, byt je situován v 8./13 NP zrekonstruovaného panelové domu se 2 výtahy. Jednotka je v osobním vlastnictví, vhodné varianty financování Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt prošel důslednou rekonstrukcí a je v dobře udržovaném stavu. Provedené stavební úpravy zahrnovaly mimo jiné vytvoření funkční 3zóny (kuchyně -jídelna-obývací pokoj) o výměře cca 33.4 m2, která dnes soustřeďuje většinu společenského prostoru rodiny. Koupelna s vanou (4.3 m2, topný žebřík, luxfery) je oddělena od WC (závěsné), v prostorné předsíni (8.81 m2), i po vestavbě nových šatní skříní, zůstává zachován komfortní vstupní prostor. Dětský pokoj (16 m2) a ložnice (15 m2) jsou orientovány na SV s výhledem na Orlické hory. Přímo v bytě je praktická komora (2.8 m2), bezpečnostní dveře, okna jsou plastová a žaluziemi. Bezprahové podlahy jsou s krytinou z vinylu, v celém bytě jsou nové interiérové dveře, rozvody elektřiny a vody. Vaří se na elektřině, teplo je z Opatovic. V bytě zůstávají na míru vestavěné interiérové doplňky včetně parního krbu, stropních podhledů s podsvícením, vestavěný nábytek včetně kuchyňské linky se spotřebiči, TV stolek, pracovní stůl, šťastní skříně v předsíni a dětském pokoji.

Dům prošel celkovou revitalizací a je ve velmi dobrém technickém stavu. Lokalita nabízí velmi dobou občanskou vybavenost se zastávkou MHD hned před domem a se školou, školkou, poštou, obchody, poliklinikou, obchody Albertem nebo Lídl vše v dosahu pěší chůze.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích