BÝVALÁ TOVÁRNÍKOVA VILA V MALÝCH SVATOŇOVICÍCH

„..když k životu potřebujete prostor“

O NEMOVITOSTI

Prodáme bývalou továrníkovu vilu v obci Malé Svatoňovice. Prostorný dům s užitnou plochou cca 313 m2 stojí na rovinatém až mírně svažitém pozemku (694 m2) vzdáleném cca 100 m od náměstí Karla Čapka a je napojen na veškeré dostupné inženýrské sítě včetně obecní vody, kanalizace, plynu a elektřiny 220/380 V.

Pozn: Seznamte se s nemovitostí detailněji v naší 360° virtuální prohlídce.

Výška stropů 3.5 m resp. 3.2 m v obou obytných podlažích, otevřený společenský prostor 60 m2, dvoukřídlé prosklené dveře, interiér z masivního dřeva, kamenné centrální schodiště, velkoformátová okna či silné obvodového zdivo jsou určující prvky na první pohled prostorově velkorysé nemovitosti v rodišti Karla Čapka.

Objekt procházel postupně v posledních letech větší rekonstrukcí a je v dobře udržovaném stavu. Jsou nové instalace (elektřina, voda, topení), podlahy, plastová okna, vytápění a ohřev vody je plynovým kotlem. Objekt je částečně podsklepen (zrekonstruováno ve standardu 1.NP) a nabízí možnost dalšího rozšíření díky prostorné půdy přístupné z centrálního schodiště.
Na oploceném pozemku je kryté parkovací stání se sekčními vraty.

Reprezentativní prostory nabízejí využití pro bydlení či pro komerční účely. Objekt je volný ihned po úhradě kupní ceny.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • 360° virtuální prohlídka;
  • 3D půdorysy;
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem;
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech;
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích;