Pěkný byt ve Vamberku

„..když hledáte slunný byt s výhledem do zeleně“

  • cena nemovitosti: 1 800 000 Kč + provize RK
O NEMOVITOSTI

Prodáme velmi pěkný, světlý byt 3+1/L v Jiráskově ulici ve Vamberku. Umístěn do 3./5NP zděného domu bez výtahu, byt s výměrou cca 64 m2 je v osobním vlastnictví. Aktuální nabídku financování zpracovanou na míru a předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je v pečlivě udržovaném stavu. V původním jádře (z části zděné, z části umakart) je koupelna s vanou oddělena od WC. Obývací pokoj (cca 20m2) a ložnice (cca 10 m2) jsou orientovány na jihozápad do zeleně a zástavby rodinných domů, kuchyně (cca 8 m2) a dětský pokoj (cca 13 m2) s balkónem jsou orientovány na SV. Ve všech pokojích jsou dřevěné parkety, okna jsou plastová, vytápění je horkovodem přes vlastní výměník, vaří se na elektrice. K dispozici je internet, kabelová TV, sklepní kóje a další společné prostory v domě.

Dům je průběžně udržován a je v dobrém stavu. Je zateplen s novou fasádou, plastovými okny, novými vchody, zvonky, stoupačkami. Byt je k nastěhování ihned po úhradě kupní ceny.

Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích